Nadstawy chłodnicze

Nadstawy chłodnicze: Wydajne rozwiązania do prezentacji produktów

Nadstawy chłodnicze są kluczowym elementem w prezentacji produktów. Oferują wydajne rozwiązania, które pozwalają na atrakcyjne eksponowanie asortymentu. Dzięki nim każdy produkt może być zaprezentowany w sposób przyciągający uwagę klientów, co sprzyja sprzedaży.

Nadstawy chłodnicze z szybą

Nadstawy chłodnicze z szybą to doskonałe rozwiązanie do eleganckiej prezentacji produktów spożywczych w lokalach gastronomicznych. Dzięki szybie nadstawy można wyeksponować żywność, napoje czy desery, jednocześnie zapewniając im odpowiednie warunki chłodnicze. Szyba chroni produkty przed zabrudzeniem i zanieczyszczeniami, a także pozwala klientom łatwo zobaczyć oferowane dania, co sprzyja podjęciu decyzji zakupowej.

Nadstawy chłodnicze z pokrywą

Nadstawy chłodnicze z pokrywą to praktyczne rozwiązanie do przechowywania i eksponowania produktów w lokalach gastronomicznych. Pokrywa zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i utratą temperatury, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Dzięki nim można efektywnie wykorzystać przestrzeń na ladzie czy stoisku, prezentując szeroki asortyment żywności, napojów i przekąsek w atrakcyjny sposób.

 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Płatności elektroniczne

Za zakupy w sklepie zapłacisz bezpiecznymi i popularnymi metodami płatności bez prowizji. Jeżeli potrzebujesz proformę wybierz tą metodę w kasie.

Płatności elektroniczne
Leasing dla firm

Oferujemy naszym klientom niskooprocentowany leasing świadczony przez naszego zaufanego partnera.

Leasing dla firm
Wynajem

Jeżeli potrzebujesz wynajmu produktu na określony czas to skontaktuj się z nami

Wynajem whatsapp icon WhatsApp kanał kontaktowy
Dzielimy się wiedzą
Loading...