Termosy gastronomiczne

Termosy gastronomiczne: Zachowaj temperaturę swoich potraw

Zapewnij doskonałe warunki przechowywania potraw dzięki naszym termosom gastronomicznym. Dzięki nim utrzymasz idealną temperaturę potraw przez długi czas, niezależnie od otoczenia. Idealne rozwiązanie dla restauracji, cateringu i innych placówek gastronomicznych.

Termosy cateringowe

Termosy cateringowe to niezastąpione narzędzie w branży gastronomicznej, umożliwiające przechowywanie i transport gorących i zimnych potraw w idealnej temperaturze. Dostępne w różnych pojemnościach, zapewniają optymalne warunki dla dań podczas obsługi imprez, konferencji czy bankietów. Solidna konstrukcja i termoizolacyjne właściwości gwarantują długotrwałe utrzymanie temperatury potraw.

Termosy obiadowe

Termosy obiadowe to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących świeżość i aromatyczność domowych posiłków nawet poza domem. Dzięki termoizolacyjnym właściwościom, umożliwiają długotrwałe przechowywanie gorących dań, zapewniając ich idealną temperaturę i smak. Wygodne w transporcie i użytkowaniu, sprawdzają się doskonale w podróży, pracy i na wyjazdach.

Termosy stołowe

Termosy stołowe to eleganckie i praktyczne naczynia, które zachowują temperaturę potraw podczas serwowania. Idealne do przechowywania zup, dań głównych czy napojów, zapewniają trwałe utrzymanie ich ciepła lub chłodu. Dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, stanowią funkcjonalny element stołu w domu, restauracji czy biurze.

Akcesoria

Akcesoria do termosów gastronomicznych to produkty ułatwiające użytkowanie i pielęgnację termosów na co dzień. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów, takich jak pokrywki, uszczelki i pompki, które zapewniają łatwe i higieniczne użytkowanie termosów oraz przedłużają ich żywotność.

 

 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Płatności elektroniczne

Za zakupy w sklepie zapłacisz bezpiecznymi i popularnymi metodami płatności bez prowizji. Jeżeli potrzebujesz proformę wybierz tą metodę w kasie.

Płatności elektroniczne
Leasing dla firm

Oferujemy naszym klientom niskooprocentowany leasing świadczony przez naszego zaufanego partnera.

Leasing dla firm
Wynajem

Jeżeli potrzebujesz wynajmu produktu na określony czas to skontaktuj się z nami

Wynajem whatsapp icon WhatsApp kanał kontaktowy
Dzielimy się wiedzą
Loading...