Bufety chłodnicze i grzewcze

Bufety chłodnicze i grzewcze: Doskonałe rozwiązania do przechowywania i prezentacji potraw

Bufety chłodnicze i grzewcze to niezbędne elementy wyposażenia każdej restauracji, hotelu, czy cateringu. Pozwalają one na przechowywanie potraw w odpowiednich temperaturach, zarówno chłodzonych, jak i podgrzewanych, co zapewnia ich świeżość i smak. Ponadto, bufety tego rodzaju są idealnym miejscem do prezentacji dań, co przyciąga uwagę klientów i zachęca ich do skorzystania z oferty.

Bufety chłodnicze

Bufety chłodnicze na żywność: Idealne do przechowywania i prezentacji sałatek, przekąsek, czy deserów w odpowiednich temperaturach.

Bufety chłodnicze na napoje: Pozwalają na przechowywanie napojów w niskich temperaturach, co jest niezbędne w przypadku napojów serwowanych na zimno.

Bufety grzewcze

Bufety grzewcze na dania główne: Doskonałe do podgrzewania dań głównych, zapewniających ich odpowiednią temperaturę do podania.

Bufety grzewcze na przekąski: Idealne do podgrzewania przekąsek, takich jak kiełbaski, czy pierogi, co sprawia, że są one gotowe do spożycia przez klientów.

 

 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Płatności elektroniczne

Za zakupy w sklepie zapłacisz bezpiecznymi i popularnymi metodami płatności bez prowizji. Jeżeli potrzebujesz proformę wybierz tą metodę w kasie.

Płatności elektroniczne
Leasing dla firm

Oferujemy naszym klientom niskooprocentowany leasing świadczony przez naszego zaufanego partnera.

Leasing dla firm
Wynajem

Jeżeli potrzebujesz wynajmu produktu na określony czas to skontaktuj się z nami

Wynajem whatsapp icon WhatsApp kanał kontaktowy
Dzielimy się wiedzą
Loading...