Regały gastronomiczne

Wybierz Idealne Rozwiązanie dla Twojej Kuchni

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne regały gastronomiczne, zaprojektowane z myślą o optymalnej organizacji przestrzeni w Twojej kuchni. Znajdziesz tutaj:

Regały Nierdzewne

Nasze regały nierdzewne to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych kuchni, charakteryzujące się trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości.

Regały Chromowane

Regały chromowane to eleganckie i stylowe rozwiązanie, które nadaje kuchni nowoczesny wygląd, jednocześnie zapewniając stabilność i wytrzymałość.

Regały Aluminiowo-Polietylenowe

Regały aluminiowo-polietylenowe to lekkie, ale solidne konstrukcje, które doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, zapewniając wygodne przechowywanie i łatwą konserwację.

Regały Według Indywidualnego Projektu

Potrzebujesz regałów dopasowanych do unikalnych wymiarów Twojej kuchni? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć regały według Twoich własnych preferencji i potrzeb.

Ociekacze na Naczynia

Oferujemy również różnorodne ociekacze na naczynia, które pomogą utrzymać Twoją kuchnię w czystości i porządku, zapewniając szybkie schnięcie naczyń.

 

Zadbaj o efektywność i porządek w swojej kuchni dzięki naszym wysokiej jakości regałom gastronomicznym.

 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Płatności elektroniczne

Za zakupy w sklepie zapłacisz bezpiecznymi i popularnymi metodami płatności bez prowizji. Jeżeli potrzebujesz proformę wybierz tą metodę w kasie.

Płatności elektroniczne
Leasing dla firm

Oferujemy naszym klientom niskooprocentowany leasing świadczony przez naszego zaufanego partnera.

Leasing dla firm
Wynajem

Jeżeli potrzebujesz wynajmu produktu na określony czas to skontaktuj się z nami

Wynajem whatsapp icon WhatsApp kanał kontaktowy
Dzielimy się wiedzą
Loading...