Szafy i szafki nierdzewne

Optymalne Rozwiązania dla Twojej Kuchni

W dziale szaf i szafek nierdzewnych oferujemy różnorodne produkty, które spełnią potrzeby Twojej kuchni. Zapewniamy szeroki wybór, obejmujący:

Szafki wiszące

Praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązania dla Twojej kuchni. Idealne do przechowywania drobnych akcesoriów i przyborów kuchennych.

Szafki zamykane

Zabezpiecz swoje utensylia kuchenne przed kurzem i zabrudzeniem. Szafki zamykane zapewniają dodatkową ochronę i estetyczny wygląd.

Szafy przelotowe

Sprawdź naszą ofertę szaf przelotowych, które ułatwią pracę w kuchni, umożliwiając szybki dostęp do potrzebnych produktów i naczyń.

Szafy magazynowe

Potrzebujesz miejsca na przechowywanie większych zapasów? Nasze szafy magazynowe zapewnią Ci wystarczającą przestrzeń do gromadzenia produktów.

Szafy porządkowe

Zachowaj porządek w kuchni dzięki specjalnie zaprojektowanym szafom porządkowym. Idealne do przechowywania detergentów i środków czystości.

Szafy grzewcze

Zapewnij odpowiednią temperaturę przechowywanych potraw i naczyń za pomocą naszych szaf grzewczych. Doskonałe rozwiązanie w gastronomii.

 

 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Płatności elektroniczne

Za zakupy w sklepie zapłacisz bezpiecznymi i popularnymi metodami płatności bez prowizji. Jeżeli potrzebujesz proformę wybierz tą metodę w kasie.

Płatności elektroniczne
Leasing dla firm

Oferujemy naszym klientom niskooprocentowany leasing świadczony przez naszego zaufanego partnera.

Leasing dla firm
Wynajem

Jeżeli potrzebujesz wynajmu produktu na określony czas to skontaktuj się z nami

Wynajem whatsapp icon WhatsApp kanał kontaktowy
Dzielimy się wiedzą
Loading...