5 powodów, dla których piece konwekcyjno-parowe Retigo to "must have" w nowoczesnej kuchni!

5 powodów, dla których piece konwekcyjno-parowe Retigo to "must have" w nowoczesnej kuchni!

W świecie kulinarnym, Retigo to nie tylko marka, to symbol innowacyjności i niezawodności. Od ponad 30 lat spełnia marzenia kucharzy, oferując piece konwekcyjno-parowe najwyższej jakości. Ale od momentu przekroczenia progu czwartej generacji, Retigo staje się nie tylko przeszłością, ale także przyszłością.

 

Co wyróżnia Retigo spośród innych? To nie tylko gwarancja trwająca teraz aż 3 lata, ale także wybór, jaki oferują. Czy chcesz generować wilgotność w komorze natryskowo czy poprzez wytwornicę pary? Decyzja należy do Ciebie, ale ma to znaczenie - Retigo ma odpowiedź na każde wyzwanie kulinarnego świata.
1. Oszczędność pieniędzy

Dzięki wyjątkowej efektywności Retigo Vision codzienne oszczędności stają się faktem. Najniższe na rynku zużycie energii i wody oraz ekonomiczny automatyczny system mycia sprawiają, że inwestycja zwraca się szybko, przynosząc ciągłe korzyści finansowe.

2. Perfekcyjne zdrowe gotowanie

Retigo Vision gwarantuje doskonałe rezultaty w gotowaniu - zawsze i bez wyjątku. Potrawy wychodzą idealnie złociste, soczyste, chrupiące i zdrowe, przy minimalnym zużyciu tłuszczu. W zestawie z GUN25 - specjalnym pistoletem, który zmniejsza zużycie oleju nawet do 80%.

3. Intuicyjna obsługa

Najprostsze sterowanie dostępne na rynku pozwala zaoszczędzić czas i łatwo dostosować ustawienia według potrzeb. Ekran reaguje błyskawicznie, nawet przy mokrych dłoniach czy noszeniu rękawic.

4. Doskonałość i ergonomia

Retigo Vision to harmonijne połączenie funkcjonalności, ergonomicznego designu i estetyki, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa i higieny w urządzeniach gastronomicznych.

5. Wsparcie i certyfikaty

Retigo to nie tylko sprzęt, ale także wsparcie w postaci darmowych certyfikowanych szkoleń i kompleksowej obsługi klienta, aby Twój biznes działał sprawnie i efektywnie. Piec spełnia restrykcyjne wymagania systemu HACCP, zapewnia zaawansowane zabezpieczenia danych i połączeń, a także wysyła powiadomienia o istotnych wydarzeniach i potrzebach urządzenia.


Dlaczego warto wybrać piec Retigo?

Historia Retigo to historia technologii, wydajności i niezawodności. To więcej niż piec - to partner w kuchennych wyzwaniach, gotowy na wszystko, co przed nim postawisz. Inwestycja w Retigo to mądry wybór, który przyniesie wymierne korzyści dla Twojego biznesu gastronomicznego.

d-GkwMm3jbEe8PoJUJKtMXjJ6X4EtsEU5u4rP9dLDI43KBVd35qwz1BJPt3bZJDjAc_ilCwONA_SrjMkN7ToMRBDd7S6w3n-mldio1byKD77-Kd-zvwMY6LY4UD7sLQIn6VaPv94WiybTRUDCvlz6wM


Platforma RETIGO Combionline

Połączenie z piecem Retigo z dowolnego urządzenia

Dzięki tej platformie szefowie kuchni mogą sterować piecami zdalnie, zarządzać przepisami kulinarnymi, pobierać dane i aktualizować oprogramowanie. Dostęp do urządzenia z dowolnego miejsca za pomocą internetu pozwala na szybką reakcję na potrzeby urządzenia i optymalizację jego działania.

Najwyższe bezpieczeństwo

Platforma zapewnia zaawansowane zabezpieczenia danych i połączeń, gwarantując bezpieczeństwo przesyłanych informacji oraz ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

Automatyczne powiadomienia i statystyki pracy

System automatycznie wysyła powiadomienia o istotnych wydarzeniach lub potrzebach urządzenia, zwiększając wydajność pracy i minimalizując przestoje. Dodatkowo zbiera i analizuje dane dotyczące użytkowania, co umożliwia optymalizację procesów kulinarnych i redukcję kosztów.

Zarządzanie na najwyższym poziomie

Profesjonalne zarządzanie profilami użytkowników pozwala na dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb, zapewniając pełną kontrolę nad urządzeniem. Automatyczne aktualizacje oprogramowania sprawiają, że piec zawsze jest na bieżąco z najnowszymi funkcjami i poprawkami dotyczącymi bezpieczeństwa.

 

Loading...