• Nowy
1/3

4-częściowy zestaw noży do steków firmy ZWILLING® to idealny sprzęt dla smakoszy, którzy lubią raczyć się soczystym stekiem. Przekonuje nie tylko wysokiej jakości materiałami i ostrymi krawędziami ostrzy, dzięki którym bez wysiłku pokroisz mięso, ale także swoim projektem autorstwa duetu Matteo Thun & Antonio Rodriguez. W zestawie noży do steków ZWILLING® ostrza noży mają długość 12 cm. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest odpowiednio wytrzymała i trwała. ZWILLING® produkuje uchwyty z akrylonitrylo-butadienu-styrenu, w skrócie ABS. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na wpływy zewnętrzne. Nawet po latach użytkowania rękojeści z ABS nadal dobrze wyglądają. W zestawie noży do steków firmy ZWILLING® rękojeści są nieco szersze na końcach. Oznacza to, że podczas dzielenia mięsa wygodnie leżą w dłoni i zapobiegają wyzsuwaniu się. Połączenie pomiędzy rękojeścią i trzpieniem noży do steków jest wykonane za pomocą trzech nitów. Nadają one zestawowi noży klasyczny wygląd, który jest popularny od wielu lat i tak będzie w przyszłości. Dzięki temu będziesz cieszyć się pięknym i jednocześnie wysokiej jakości 4-częściowym zestawem noży do steków firmy ZWILLING® przez długi czas.

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Noże wykonane ze stali nierdzewnej
 • Ergonomicznie ukształtowane uchwyty wykonane z wytrzymałego ABS
 • Trzy nity ze stali nierdzewnej nadają nożom do steków klasyczny wygląd i dobrą trwałość
 • Szlachetny projekt autorstwa Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza

WYMIARY

Długość ostrza:12 cm
Długość całkowita:23 cm
39029-002-0
Wysokość
31.0000
Waga (kg)
0,35
Szerokość (mm)
147.0000
Długość (mm)
294.0000
(0 opinii)
Opinie na produkcie
 • Czy można Składać zamówienie bez zakładania konta? arrow icon

  Tak, wystarczy wypełnić dane adresowe na formularzu kontaktowym, jednak zachęcamy do założenia konta, które ułatwi dostęp do historii zamówień.

 • Czy jest możliwość zamówienia przesyłki za granicę? arrow icon

  Tak, w takim wypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu uzyskania pełnej informacji.

 • Czy istnieje możliwość płatności ratalnej,leasingu, wynajmu? arrow icon

  Tak, jeżeli interesuje Cię któraś z tych form zakupu, prosimy o kontakt z obsługą w celu uzyskania pełnych informacji. Dobierzemy idealną formę według Twoich potrzeb.

 • Czy mogę negocjować ceny jeżeli zamawiam więcej produktów? arrow icon

  Tak, masz możliwość indywidualnej wyceny, która zależy od wartości i ilości zamówionych produktów. W tym celu prosimy o kontakt z obsługą.

 • Ile czasu trwa realizacja zamówienia na meble nierdzewne? arrow icon

  Większość mebli nierdzewnych wykonywanych jest na zamówienie klienta. Przewidywany czas oczekiwania na dostawę wynosi około 3 tygodni(

 • Jak długo trwa dostawa zamówienia? arrow icon

  Czas dostawy zależy od dostępności produktu. Zazwyczaj jednak zamówienia są dostarczane w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności na koncie.

 • Czy istnieje możliwość zwrotu lub wymiany produktu? arrow icon

  Zwroty przyjmowane są jedynie od konsumentów. Towar musi zostać odesłany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby zorganizować zwrot. W wyjątkowych sytuacjach przedsiębiorstwa mogą dokonać zwrotu towaru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

ZWILLING Zestaw 4 ząbkowanych noży do steków 12 cm

-8%
Brutto Netto
265,88 zł 216,16 zł
289,00 zł 234,96 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 265,88 zł
Brutto Netto
Cena katalogowa Nasza cena
289,00 zł 265,88 zł
234,96 zł 216,16 zł
Zwilling
Podawany termin realizacji, to orientacyjny czas realizacji zamówienia (dni robocze) i obowiązuje od momentu potwierdzenia dostępności produktu. W przypadku jakichkolwiek zmian, zostaniesz poinformowany natychmiast przez naszą obsługę.
Dostępność: 1-5 dni Darmowa dostawa!

Metody płatności

arrow icon arrow icon arrow icon arrow icon

Opiekun działu

Dzielimy się wiedzą
Loading...